| Home | Register | Members area | Search | Forum | Chat | Blogs | Articles | FAQ | Subscription | Links | Statistics | راهنما | | فروشگاه |

دوستان گرامي
حضور شما را در كانون دانش گرامي ميداريم.

 1. مهمترین امکاناتی که دربخش همفکران کانون به شما داده می شود عبارتند از :

امکان ارسال و دریافت پیام برای کاربران عضو
داشتن وبلاگ من و تو ( در این بلاگ که در ذیل پروفایل کاربر است، شما نویسنده نخواهید بود بلکه دیگران برای شما می نویسند و شما تنها مسئول پیرایش بلاگ من و تو – خود خواهید بود)
سطوح عضویت مختلف
داشتن وبلاگ ( وبلاگی که خودتان نویسنده ان هستید)
داشتم آلبوم خصوصی
داشتن صفحه یادداشت خصوصی
امکان ارسال کارت تبریک برای دیگران
استفاده از کلوبهای مختلف
استفاده از تابلو اعلانات
استفاده از تابلو فعالیتها
چت
امکان شرکت در نظر سنجی
امکان استفاده از الگوهای مختلف ( جهت تنوع دادن به محیط کاربری)
امکان جستجو موثر برای یافتن افراد مورد نظر
امکان ایجاد جستجوی خاص برای خود
امکان دیدن تصاویر بصورت اسلایدی
امکان امتیاز دهی به کاربران
امکان استفاده از نوشته هاي ديگران يا ارسال نوشته هاي خودتان براي درج در سايت

 

بعد از آنکه به عضویت سایت درآمدید ، اولین چیزی که با آن آشنا می شوید، ارسال پیام به دیگران است.

جهت استفاده مطلوب تر از امكانات كانون مواردي چند را به اطلاع مي رسانيم:
در حال حاضر در كانون 4 نوع عضويت داريم:
• عضويت عادي
• عضويت نقره اي
• عضويت طلايي
• عضويت پلاتيني

هر يك از عضويتهاي بالا داراي درجه خاصي از مزايا هستند كه شرح كامل و با جزئيات آنها در قسمت ويژگيها ( كه در قسمت پايين - سمت راست – روی ویژگیها كليك كنيد) آمده است.
لذا شما با عضويت در هر گروه ، از مزاياي فهرست شده در قسمت ويژگيها برخوردار مي شويد. البته مزاياي ديگري نيز در عضويتهاي بالاتر وجود دارد. مثلا در هر دو عضويت نقره اي و طلايي شما مي توانيد آلبوم خصوصي داشته باشيد. اما تعداد عكسي را كه در عضويت طلايي مي توانيد داشته باشيد به مراتب بيشتر از عضويت نقره اي است.

روش ارتقاء از يك مرحله عضويت به مرحله بالاتر
براي آگاهی از چگونگی ارتقاء به مرحله بالاتر به بخش سوالات متداول - قسمت عضویت مراجعه نمایید.
بالا

آشنایی با قسمتهای مختلف بخش همفکران

 

 1. ملاحظه پیامها
  1. ملاحظه پیامها : با کلیک بر روی این بخش به صفحه پیامها هدایت می شوید.

   در صفحه پیامها، پیامهای هر فرد جداگانه  به نمایش در می آید.
   اگر از فردی پیام جدیدی دریافت کرده باشید، در کنار تصویر فرد مذکور تعدا پیامهای جدید بصورت  برجسته نمایان می شود.

  اگر سطح عضویت شما یکی از سطوح نقره ای و بالاتر باشد، در هنگام دریافت پیام جدید، به شما اعلام می شود.مانند :

  بالا

  این اعلام می تواند بصورت صوتی هم باشد. برای فعال کردن اعلام صوتی باید به بخش موارد اختیاری مراجعه کرده و گزینه مورد نظر را تیک بزنید.

  بالا

  1. کتابچه ادرس

  در این بخش فهرستی از اسامی کاربرانی را می بینید که تا کنون با انها ارتباط داشته اید( پیام رد و بدل کرده اید)

  بالا

  1. تابلواعلانات

  در این بخش اطلاعیه ها، نظرات و نکته هایی را می بینید که ما و دوستانتان نوشته اند. شما هم می توانید بنویسید. مطلب کسانیکه عضویت نقره ای به بالا دارند ، مطلب ارسالی شان نیاز به تایید نداشته و مستقیما در تابلو نمایش داده می شود.اما اعضاء عادی باید صبر کنن تا نظرشان به تایید مدیر سایت برسد.

  بالا

   

 2. مشخصات من

  در این قسمت مشخصات شما (آنچه را که در فرم ثبت نام نوشته اید) را نشان میدهد.

  همانگونه که در تصویر ملاحظه می کنید در برگه مشخصات ( چه مشخصات خودتان باشد و چه مشخصات فردی دیگر ) ، عکسهای عمومی، لینک تصاویر خصوصی (سمت راست - زیر تصویر) و تابلو فعالیتها دیده می شود.

  نمایش اسلایدی: یکی از امکانات جذاب این بخش در دیدن تصاویر کاربران است. با این گزینه شما می توانید عکسهای کاربر مورد نظرتان را بصورت اسلایدی(مرور خودکار) ملاحظه نمایید. این گزینه در زیر تصاویر قرار دارد.

  در تابلو فعالیتها شما می توانید فهرستی از تمامی فعالیتهایی که خودتان انجام داده اید یا دیگران برای شما انجام داده اند را ملاحظه کنید.

  بالا

  در قسمت پایین برگ مشخصات افراد آپشنهای مختلف همچون تصویر زیر وجود دارد  که شما بنا به سطح دسترسی ای که دارید می توانید از آنها استفاده نمایید.

  • مثلا برای ارسال پیام باید روی گزینه :ارسال پیام  کلیک نمایید.

  • ارسال کارت تبریک: ما آلبوم بسیار زیبایی  از تصاویر متنوع برای شما گرآوری کرده ایم. شاید هیچ چیز مثل فرستادن یک کارت تبریک زیبا، فرد مورد علاقه شما را خوشحال نکند. لذا برای فرستادن کارت تبریک برای فردی که پروفایلش را دیده اید، کافی است روی این گزینه کلیک نمایید.

  • امکان امتیاز دهی به کاربر: همانگونه که در تصویر فوق ملاحظه می نمایید، شما می توانید به کاربر مورد علاقه تان از 1 تا 10 امتیاز بدهید. این امر سبب خواهد شده که کاربر مورد نظر شما جزء محبوب ترینهای سایت قرار گیرد.

  بالا

  در زیر برگه مشخصات ،  بلاگ من و تو، قرار دارد. در این بخش می توانید برای کاربر مورد نظر مطلب بنویسید ، از او سوال نمایید( سوالی که جنبه عمومی داشته باشد) و یا در مورد وی نظر دهید.

  بالا

  آپشنهای دیگر قسمت مشخصات بشرح زیر هستند:

  1. کی این مشخصات را دیده : فهرست افرادی را نشان می دهد که از مشخصات شما با یا فرد مورد نظر شما بازدید کرده اند.

  2. تغییر مشخصات: با کلیک بر روی این گزینه می توانید مشخصات ثبت شده خود را ( البته بخشی از آنها را ) تغییر دهید.  مثلا اگر خواستید به پروفایل خود عکس اضافه کنید باید از این طریق عمل نمایید.

  3. بلاگ من : شما را به بلاگتان هدایت می کند

  4. عکسهای خصوصی: شما را به البوم عکسهای تان هدایت می کند

   • در این قسمت بسته به سطح عضویتی که دارید حجم معینی فضا برای بار گذاری عکسهای خصوصی تان به شما داده می شود.

   • عکسهای خصوصی شما هم می توانند جنبه عمومی داشته باشند، (یعنی دیدنشان برای عموم ازاد باشد) و هم می توانند جنبه خصوصی داشته باشند. این بستگی به شما دارد.

   • در حالتی که بخواهید عکسها خصوصی باشند، می توانید دسترسی به آنها را رمز دار نموده و یا از گزینه های دیگر که پس از مراجعه به آن بخش خواهید دید، استفاده نمایید.

  5. یادداشت خصوصی:  در این بخش شما می توانید برای خود یک صفحه یادداشت خصوصی داشته باشید و کلیه موارد یا فعالیتهای مورد نظرتان را در انجا یادداشت نمایید.

  6. حذف مشخصات: اگر چنانچه مایل به ادامه حضور در کانون نیستید می توانید از این طریق کلیه مشخصات، عکسها ، پیامها و .... را از سایت کانون دانش حذف نمایید.  توجه داشته باشید که بعد از حذف مشخصات امکان بازگشت وجود ندارد.

  بالا

 3. جستجو

   در این بخش آپشنهای مختلفی وجود دارد. در واقع شما می توانید جستجو در میان کاربران سایت را از با توجه به اپشنهای این بخش انتخاب نمایید.

  1. تمامی کاربران:  در این بخش شما می توانید کاربر مورد نظر خود را از میان تمامی کاربران حاضر در سایت انتخاب کرده و همچون تصویر زیر  یکی از موارد انتخابی را برای انها اعمال نمایید.

   1. نمایش مشخصات: مشخصات فرد یا  افراد انتخابی را نمایش می دهد.

   2. ارسال چشمک:  برای  فرد یا  افراد انتخابی چشمک ارسال می کند.

   3. ارسال پیام :  برای  فرد یا  افراد انتخابی پیام می فرستید.

   4. ارسال کارت:  برای  فرد یا  افراد انتخابی کارت تبریک ارسال می نمایید.

   5. ارسال ایمیل : برای  فرد یا  افراد انتخابی ایمیل می زنید.

   6. اضافه به علاقه مندی ها :  فرد یا  افراد انتخابی به فهرست علاقه مندی های خود می افزایید.

   7. قرار دادن در فهرست مزاحمان:   فرد یا  افراد انتخابی در فهرست مزاحمان گذاشته و بدین ترتیب دیگر از آنها پیامی دریافت نخواهید کرد.

   8. گزارش به پلیس سایت:  اگر مایل به شکایت از کسی هستید، از این گزینه استفاده نمایید.

   بالا

  2. انتخاب جذاب ترینها: در این بخش می توانید فهرستی از برترین کاربران را که دیگر کاربران سایت آنها را انتخاب کرده اند، بیابید.

   شما هم می توانید به انها رای دهید و یا با کلیک بر روی موارد اختیاری (تصویر زیر) تصویر خودتان را نیز در بین انتخاب برترینها شرکت دهید.

  3. کاربران آنلاین:  به صفحه کاربران آنلاین هدایت می شوید.

  4. مشخصات دیده شده:  فهرستی از نام افرادی را خواهید دید که تا کنون از پروفایل آنها دیدن کرده اید.

  5. پیوند دهنده : اگر مایلید فرد مورد نظر خود را بر اساس مشخصات درج شده در پروفایل خودتان بیابید از این گزینه استفاده کنید.

  6. معیارها: با استفاده از این گزینه شما می توانید یک یا چند رویه مشخص برای جستجو خود ایجاد کنید تا هر بار مجبور نباشید گزینه های مختلف را تیک بزنید. لذا برای بار اول که به این صفحه می روید، معیاری، وجود ندارد و شما می توانید با کلیک بر روی گزینه : ایجاد معیاری جدید ، اولین معیار خود را ایجاد نمایید.

  بالا

 4. موارد اختیاری: در این بخش پاره ای آپشن اختیاری در اختیار شما گذاشته می شود تا بتوانید شرایط بهتری را برای خود در سایت فراهم کنید.

  1. تغییر طرح: بسته به اینکه چه سلیقه ای دارید، می توانید از الگوهای متنوعی که برای بخش همفکران تدارک دیده شده است استفاده کنید.

  2.  اعلام دریافت پیغام با آلارم صوتی : هرگاه این گزینه را تیک بزنید، به محض دریافت پیغام از سوی کاربران دیگر، صدای بیپ خواهید شنید که نشان از دریافت پیام می باشد.

  3. فهرست مزاحمان: اگر قبلا کسی را در فهرست مزاحمان خود قرار داده باشید، نام وی را در این صفحه خواهید دید و می توانید ( درصورت تمایل) نامش را از فهرست مزاحمان خارج کنید.

  4. علاقه مندی های من: در این صفحه فهرست کسانی را می بینید که قبلا آنها را جزء علاقه مندان خود انتخاب کرده اید.

  بالا

 5. وبلاگ: در این بخش هر فرد می تواند بسته به موضوعی که به ان علاقه دارد وبلاگ شخصی داشته باشد. برای رفتن به قسمت وبلاگ روی منوی مربوطه کلیک نمایید.

 1. کلوبها: کلوبها یکی دیگر از بخشهای این قسمت می باشد که در آن اعضا می توانند بسته به موضوع کلوب مطلب بنویسند یا از نوشته های دیگران بهرمند شوند. برای عضویت در کلوب باید مدیر سایت هماهنگ کنید. برای این منظور می توانید از طریق منوی :  ایمیل به مدیر سایت  که در قسمت پایین تمامی صفحات قرار دارد استفاده کرده و یا به ای دی 4310 پیام بدهید.

اگر سطح عضویت شما نقره ای به بالا باشد، می توانید به عنوان عضو میهمان  در هریک از کلوبها مطلب بنویسید.

 1. چت روم : یکی دیگر از امکانات متنوع کانون چت روم آن است که در زیر منو امکانات جانبی  قرار دارد. در چت روم کانون شما می توانید با دوستانتان گفتگوی زنده داشته و بصورت عمومی و یا خصوصی با انها به تبادل نظر بپردازید.

 2. نظر سنجی :  یکی دیگر از بخشهای کانون است که در آن نظر کاربران در رابطه با موضوعات مختلف سنجیده می شود. این بخش در صفحه نخست بخش همفکران در دسترس است. ( برای ملاحظه و شرکت در نظر سنجی حداقل باید عضو عادی کانون باشید.)

بالا

 1. امکان استفاده از نوشته هاي ديگران يا ارسال نوشته هاي خودتان براي درج در سايت

در اين بخش شما مي توانيد از نوشته هاي  ديگر كاربران در زمينه هاي مختلف استفاده كرده يا خود نوشته اي را براي درج در سايت  براي ما ارسال كنيد. نوشته شما مي تواند در هر زمينه اي باشد (بجزء مسائل سياسي و عقيدتي ) .

نوشته هاي شما بايد در غالب يك فايل ورد بوده و به آدرس ما (كليك كنيد) (لطفا موضوع ايميل را تغيير ندهيد) ارسال گردد. ما پس از بررسي،  هر نوشته را بنام شخص و با درج لينك به پروفايل او نمايش خواهيم داد.

لطفا در نوشته هاي خود :

 1. غالب نوشته ( فايل ورد)

 2. موضوع نوشته

 3. گروهي را كه نوشته به ان تعلق دارد ( مثلا : فني مهندسي - مهندسي برق)

 4. شماره شناسايي خودتان در كانون ( همان آي دي )

رعايت نموده  يا ذكر نماييد.

بالا


 | Processing time: 0.0451779 sec. | Users online: - 0 | Guests online: - 4 | اين بخش متعلق است به: كانون دانش |

Feedback | پرسش از مدير | RSS News Feeds | Testimonials | Terms Of Use | Privacy Statement